כשאין כוח ללמוד


יחצ"נית המסיבות

תפסנו לשיחה קצרה את אחת מיח"צניות הברקה, לשמוע מהצד שלה מה היא חושבת על כל טרפת המסיבות של הסטודנטים בעיר

קרא עוד  
שיואו איזה כיף, הקיץ בא!

מריחים את זה באוויר? ריח של זיעה, קרם הגנה ושמן גזר? כן כן חברים, הקיץ חזר אלינו. הבריכה נפתחה, המזגן לא נכבה לדקה ובגדי הים מתייבשים במרפסות. כמו שעולות המעלות עולה גם הצורך שלנו לנשנש אוכל קליל, מצנן וכייפי. אז כרגיל, צוות צ'ופצ'יק מתגייס למשימה! קבלו את מצעד המנצחים שלנו- נשנושי קיץ לא מסובכים, טעימים ואפילו בריאים!

קרא עוד  
שומרים על זה ירוק

פנינו למגמה הירוקה בבאר שבע שיעזרו לנו להבין איפה מתחילים לשמור על הסביבה.

קרא עוד  
עצור להתרעננות

הדבר היחיד שמונע מבאר שבע להיות עיר מושלמת זה שאין בה ים. טוב בעצם אפשר לחשוב על עוד כמה דברים. אבל כדי שלא כל פעם שיבוא לכם קצת מים תברחו חזרה למרכז אספנו לכם את מאגרי המים השווים והקרובים (הכל יחסי כן אנחנו במדבר) לעיר בכיוון דרום.

קרא עוד  
קריאת חשבונות – חשבון המים

פעם בחודשיים הוא מגיע, נח לו בתיבת הדואר, כותב את שמכם ומחכה בנחת לאכול לכם את הכיס. אז לפני פיצוץ השותפים הבא על גובה חשבון החשמל, זעקה כל פעם שהדוד נשאר דולק וקריאות נאצה לצמצום זמני המקלחת- באנו לעשות לכם קצת סדר בסדרת "איך קוראים חשבונות?". והיום - חשבון המים

קרא עוד  
דברים שלא אומרים

שאלנו סטודנטים אחרים - מה הדברים הכי פוגעים ששמעתם שאנשים טובים אומרים, ושאנחנו צריכים להפסיק להגיד?

קרא עוד  
יציאה לחירות

יום העצמאות מתקרב אלינו - ועם כל הכבוד לעצמאות מדינת ישראל, חשבנו שזאת הזדמנות נהדרת להזכיר לכם (ולעצמנו) כמה היבטים קצת יותר יום-יומיים שהגיע הזמן שנצא בהם לעצמאות.

קרא עוד  
איך שותים את זה נכון?

"לילה שלא נזכור עם חברים שלא נשכח"? להקיא בשמפנריית קרח במועדון? לקום בבוקר עם הנגאובר עצבני? כל אלה כל כך תיכון 2012... עם חזרת המסיבות והחגיגות, ולקראת יום העצמאות, קבלו מאיתנו כמה טיפים חשובים על איך עושים את זה נכון- לשתות בזול, להשתכר כמו שצריך, להתחשגז במסיבה, ועדיין לקום פנתרים לשיעור למחרת בבוקר.

קרא עוד  
החבר הכי טוב של האדם

אספנו לכם רשימה של טיפים ודברים שחשוב לדעת לפני שמאמצים חיית מחמד

קרא עוד  
להוציא את הצד האומנותי בבקשה

קבלו 4 תחביבים חדשים שיפעילו לכם את הידיים וירגיעו לכם את הראש.

קרא עוד  
ממשלת החלומות

ביבי? טיבי? אולי לפיד? במקום להתלבט מה לשים בקלפי ובסוף להתבאס מהממשלה בכל מקרה הכנו לכם את הממשלה החליפית המושלמת

קרא עוד  
הקונפשנז של האדמינים

בקרב הסטודנטים בבאר שבע הם משפיעים על השיח הציבורי אבל איכשהו הם מצליחים להישאר אנונימיים ברמה של להקת חמסה, אנחנו מגישים לכם כאן ראיון עם האנשים מאחורי עמוד הקונפשנס של בן גוריון.

קרא עוד