איזה סטודנט אתה במבחנים


גונן לזר

אנחנו לא נהיה יומרניים ונחלק לכם טיפים לתקופת מבחנים. פשוט כי אין לנו, אם היה לנו טיפים הציונים שלנו היו נראים אחרת לגמרי. במקום זה הכנו לכם מדריך לכל זני הסטודנטים שקיימים במבחנים. תמשיכו לקרוא, זה המקום היחיד בתקופה הקרובה שאין בו נכון / לא נכון

הסטודנטית המבוגרת 

הכי מבוגרת בתואר, אחרי שנתיים במזרח, שלוש באוסטרליה ושנה כמארחת בזוריק. הבטיחה לעצמה שתפתח לעצמה דף חדש בבן גוריון ותהיה רצינית בלימודים. בפועל לא מצליחה להתרכז, לא מתערבבת בוואסטפ ואת השיעורים שהיא כן מצליחה לסכם היא כותבת במחברת דפתר 14 שורה שבכיתה ד שימשה אותה כמחברת דקדוק. אכפת לה יותר מהבטטה שהיא מגדלת מעל המקרר מאשר המבחנים. הבינה כבר שציון 70 שווה אותו דבר כמו ציון 90.

מתנהגת כמו תיירת

הגיעה מאחת מערי הלווין בשרון. כל החברים שלה בבינתחומי אבל היא לא מקנאה כי היא יודעת שביולוגיה זה בנ"ג. מסתכלת על כל חוויות הלימודים כעל חוויה אנתרופולוגית במקרה הטוב ובמקרה הרע כאילו זאת סדרה בנטפליקס והיא הכוכבת הראשית. חורשת ויכולה רק עם עטי פיילוט 0.4. אבא הבטיח לה אוטו חדש אם הממוצע יהיה מעל 85, היא חייבת אוטו חדש כי ביונדאי i10 הלבנה שלה הבושם מללין כבר לא עושה ריח. קוראת לבאר שבע המדבר, כל פעם שיש הפוגה קומית קטנה בשיעור מתפוצצת מצחוק. כשהיא חורשת למבחנים היא שואבת את האמביציה של מרייצ'ל ברי. איכשהו תמיד בת 24.

הגנרי בהנדסה

המחשבון מלווה אותו מהשלמת בגרויות שהוא עשה. עושה מלגת פרח למרות שהוא שונא ילדים והתנדבות, פשוט אף אחד לא סיפר לו שזאת מלגה גרועה. את נפש יהודי הוא דווקא מחבב כי יש לו מלא חברים דתיים מהצבא שהוא חושב עליהם. כל הרכוש כולל חולצת סוף מסלול שיש לו נכנסים בשקית של לי אופיס במקרה ויצטרך לעבור דירה אבל העיקר הוא משלם על מנוי לספוטיפיי כי שווה לו עקרונית על העיקרון שאומנים יקבלו כסף על המוזיקה. שומע אמינם ועידן עמדי. חי מקופסאות אוכל של אימא, החדר שלו מריח כמו דיאודורנט אקס, תמיד נכנס למבחן בזמן למרות שמפחד לא לקום, תמיד מגלה שאין לו עט. בזום רואים שבקיר בחדר שלו הוא תלה לונג. הספר האהוב עליו זה מלך החומוס ומלכת האמבטיה.

כל יום בתואר הוא בגדר נס

לא בטוחה מה היא רוצה להיות. לא מבינה תמיד את הדיונים אז פשוט מהנהנת. ממרקרת את מה שחשוב, שזה כל העמוד. כשכולם מסביבה מצטטים מאנה קרנינה היא מצטטת מאנה מג'נונה.

השקרנית

בתוך הוואטסאפ היא מתנהגת כמו צדיקה, ומזכירה כל הזמן שהקבוצה נועדה רק לדברים שקשורים ללימודים ולא על לשון הרע. מטיפה נגד העתקות אבל כל הודעה שיכולה איכשהו לעזור לה במבחן היא מסמנת בכוכב בוואטספ. כולם יודעים שמחוץ לקבוצות היא כל היום מלכלכת על כולם.

הסטודנט לפילוסופיה

תמיד צריך עוד מחברת בחינה כי סיים את הקודמת. חושב מה קאנט היה חושב על אנשים שמעתיקים במבחנים. מגיע לשיעורים מעניין ולא בגלל התעסקות בהבלים כמו ציונים. יכול לבכות מהמשפט של תאלס 'הכל מים'. אם השותפה שלו לא תבשל אוכל הוא יכול גם לא לאכול חודש.

הפורשת

במשך שלושה חודשים עשתה נגלות של ציוד לבאר שבע רק בשביל לחזור חזרה להורים אחרי שבועיים.